قوانین و مقررات فروشگاه حراج بازی

[color-box color=”yellow”]

حتما قبل از خرید مطالعه کنید:

 

۱- کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی حراج بازی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و خرید از این فروشگاه به منزله پذیرش قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین فروشگاه میباشد.

 

۲- کلیه خریداران قبل از خرید موظف اند که کلیه ویژگی ها و نکات و توضیحات هر محصول را به دقت مطالعه کرده و درصورتی که شرایط اجرای بازی روی سیستم انها فراهم بود، اقدام به خرید کنند( عواقب عدم نصب در صورت هماهنگ نبودن بازی با شرایط خریداران، بر عهده خودشان میباشد)

 

۳- کلیه خریداران موظف هستند که هنگام خرید اطلاعات و ادرس دقیق خود را ثبت نمایند و عواقب ناشی از عدم ثبت مشخصات دقیق بر عهده خریدار میباشد.

 

۴- خریدار موظف است که سفارش خود را هنگام دریافت از مامور اداره پست با مندرجات فاکتور کالا تطبیق داده و در صورت هر گونه مغایرت در سفارش  و یا کسر و ایراد فیزیکی و ظاهری از قبیل (شکستگی و له شدگی و …) از دریافت کالا خودداری کند، و:

لازم به ذکر است که دریافت کالا به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن و سلامت ظاهری کالا میباشد و پس از ان هیچ گونه عذری پذیرفته نیست.!

 

۵- هزینه ارسال پستی محصولات بر عهده خریداران میباشد که به دو روش پست سفارشی و یا پست پیشتاز و با تخفیف ویژه ۲۴ درصد برای کلیه خریداران اعمال میشود.

? زمان ارسال پست سفارشی: بین سه تا پنج روز کاری

? زمان ارسال پست پیشتاز: بین دو تا سه روز کاری

 

۶- خریدار موظف است که قبل از خرید اطلاعات و سیستم مورد نیاز بازی مورد نظر را با سیستم کامپیوتر خود تطبیق داده و بعد اقدام به خرید نماید و در صورت خرید و عدم هماهنگی و اجرای بازی روی سیستم خریدار عواقب ان بر عهده شخص میباشد.

 

۷- کلیه ی محصولات  فروشگاه پس از خرید در اولین روز اداری غیر تعطیل برای کلیه خریداران ارسال میگردد و لازم به ذکر است که در روز های پنجشنبه و جمعه و همچنین روز های تعطیل رسمی محصولی ارسال نمیشود.

 

۸- برخی از بازی های فروشگاه به صورت اورجینال شرکتی و برخی دیگر به صورت رایت شده بر روی دی وی دی های با بالاترین کیفیت با درجه A+ به همراه لیبل تمام رنگ اختصاصی حراج بازی میباشند که در قسمت توضیحات محصول (بخش نوع بسته بندی) مشخص شده اند، میباشند که قبل از خرید به این نکته حتما باید توجه داشته باشید.

۹- فروشگاه حراج بازی موظف به حفظ اطلاعات و حریم شخصی هر خریدار میباشد.

[/color-box]